| přihlásit | | registrace | | uživatelé |
Kategorie: Vše, Partylist

Energy drink Shark present Summer Session 4

Přinášíme vám první informace o tom, jak bude vypadat letošní 4.díl SUMMER SESSION u Žďákovského mostu. Již jsme spustili několik soutěží, dozvěděli jste se, že ve spolupráci s djbank.eu můžete ovlivnit line-up našeho-vašeho festivalu, a určitě vás bude zajímat i víc věcí;-)
Letošní díl bude výjimečný tím, že poprvé se bude konat celý víkend (sami jste si o tom rozhodli v anketě). A to ve dnech 18. až 20.7.2008. Hudební dění bude rozděleno na dvě stage-e. Na Main Techno.cz Stage a Poslouchej.net Stage.
Sice bude celý víkend hezky a slunečno, ale pro všechny případy hlavní stage zastřešíme, aby nás nepřekvapily deštivé liány. Druhá stage bude ve stanu, takže tam v horším případě taky nezmokneme.

Na hlavní stagei se budou hrát po oba dva dny styly techno a hardtechno. Hlavní host pátečního večera k nám zavítá z Rakouska, je jím nekompromisní Pan DJ Mario Ranieri! A přední hvězdou sobotní noci bude Chris Sadler, který si střihne speciální techno set. Dále se na podiu představí dj Agent, Golpe, Home, sehrané duo Jamal DJs a The Keeper & Steen, Pavel Krejdl, Franke, djane K.Sandra a mnoho dalších…..

Na druhé stagei tomu bude malinko jinak. V pátek bude lahodit vašim uším dnb a jungle v podání seskupení Le Pneumatiq, djane Lulu Rulez a jejích kumpánů, dje Hanzalla, Chita, Thinngyho atd…..
A v sobotu si přijdou na své milovníci house-u, progressive, electra a funky. Veselými deskami bude točit Milo Moretti, Efendy, Da Moon, Groove Dan, Jay Beck a spousta jiných kapacit…

Připravujeme také několik zahřívacích Warm Up party. Sledujte přední infoservery s taneční muzikou!

Je pro vás připraven také zábavný doprovodný program. Například si budete moci vyzkoušet skákací boty od společnosti Poweriser. Ale to zdaleka není všechno! Věřte, že se máte určitě na co těšit ;-)

O ty, kteří budou mít potíže se ke Žďákovskému mostu dostat, bude postaráno. Po celý víkend vám bude k dispozici festivalové taxi (naloží až 6 pasažérů) na telefonním čísle: 602 12 7777, takže si toto numero můžete klidně uložit do svých kontaktů;-)

Ti, kteří by si rádi koupili lístek s předstihem a měli hladší vstup do areálu, si mohou zakoupit vstupenku na www.shop.techno.cz. Lístek na jeden den vás bude stát příjemných 165czk, a na oba dva dny 315czk. Na místě budou vstupenky samozřejmě dražší.

Kdo by se rád zúčastnil soutěží a chtěl vyhrát volné vstupy či věcné ceny, může zkusit štěstí na stránkách festivalu. Další soutěže se připravují, bude jich ještě dost, takže se mějte na pozoru!

Next info do vás budeme hrnout průběžně. Nic nezůstane neprozrazeno, nebojte se!
Sledujte také web www.summersession.cz, kde nám v sekci Forum můžete sdělit vaše dotazy a připomínky.
Děkujeme!

Komentáře rss


Strana:  1
, réplicas de relojes Ro odpovědět

Si el Replica Rolex Daytona replicas de relojes simboliza una sincronización precisa, es sólido y confiable. Entonces el «Rolex Daytona 24 Hours» replicas relojes representa velocidad y desafío. La esquina del circuito internacional de Daytona es de 31 grados y el punto más alto es de 10 metros, lo que permite que el automóvil cruce la esquina a replicas tag heuer alta velocidad, lo que es una prueba del rendimiento y la durabilidad del automóvil.

, aa odpovědět

La referencia moderna, el 116710, <a href="http://www.replicasderelojesomega.com/category/replicas-rolex/">replicas rolex</a> es una interesante pieza con elementos de diseño contemporáneo <a href="http://www.clonesrelojes.com/category/tag-heuer/">replicas tag heuer</a> y vintage . Casada en una caja de acero de 40 mm, oro amarillo o blanco o caja de acero y amarillo-oro, con el familiar bisel giratorio de 24 horas y <a href="http://www.imitacionreloj.com/category/audemars-piguet-replicas-relojes/">audemars piguet replicas relojes</a> protectores de coronas, la pieza es alimentada por el calibre automático duradero 3186.

, - odpovědět

replica sunglasses.Large Breitling Replica Watches size delivers protection and brilliant optics.First things first, the Evil Eye Evos in the large size are very big and feel protective when on. The lenses span a huge 144mm and the Replica Christian Dior Handbags small version of the Evil Eyes still spread a rangy 134mm. For comparison,?Oakley’s?standard Jawbreaker Omega Replica Watches measures 131mm and Smith’s Attack Max.


Strana:  1

SunLight CMS | administrace