| přihlásit | | registrace | | uživatelé |
Kategorie: Vše, Partylist

Pozvánka na párty Warm-Up Apokalypsa

Po dlouhé době opět menší aktualitka. Určitě se přijeďte podívat na párty Warm-Up Apokalypsa.

Tisková zpráva k párty Warm-Up Apokalypsa 10.11.07 Martys Club ČB

Jediný jihočeský warm up na brněnskou halovku Apokalypsu je opět zde! Květnová premiéra se povedla a měla kladné ohlasy. Nejednalo se o tuctovou párty, to dokazuje i fakt, že dva djové z minulého line upu byly následně vybráni, aby si zahráli přímo na Apokalypse v Brně. Dj The Keeper a Steen budou na Moravě reprezentovat jižní Čechy a my jsme hrdí, že jsme k tomu mohli malinko přispět. Doufáme, že i tentokrát vybereme ty nejlepší DJe a ukážeme, že na jihu to stále žije.

Dost už ale bylo úvodních slov. Pojďme se podívat na to, co vás čeká. Tentokrát nebudete muset nikam dojíždět, protože místem konání bude přímo samotné krajské město České Budějovice. Párty se odehraje v příjemném prostředí zavedeného Marty`s Clubu v DK Slávie, kde probíhají vyhlášené Xmix mejdany. Zapracovali jsem i na vstupu a snížili ho na příjemných 100 Kč. Nebojte ale, že za své kilečko budete ošizeni. Na ničem jsme neubrali, ba naopak, řada věcí bude vylepšena. Nasloucháme kluberům, oni jsou totiž ti nejdůležitější, pro které to děláme.

Minule jsem vám představili Míšu Salačovou. Na tento díl jsme pozvali druhého rezidenta brněnské Apokalypsy - Dje Jerryho. “Ďábel za mixážním pultem” nasadí pekelné otáčky a nenechá vás odpočinout. Rezidenty Xmixu Legend Bee a Body Basse netřeba představovat, i oni šetřit tancechtivé tanečníky nebudou. DJe Keeper dá ochutnat ze svého připravovaného setu a ukáže, jak rozseká brněnské publikum. Navštíví nás též posila ze schranzproject.tym.cz, DJ Tschikko a partu uzavřou táborští Invanders DJs Muttaggen, Mr.Point a Rave Bee.

Projekci, příjemnou obsluhu na baru a další standardní věci zde zmiňovat nebudeme, ale pokud ještě váháte, připočtěte si k tomu možnost, že si u nás koupíte lístky na Apokalypsu za zvýhodněnou cenu. A že bude opravdu o co stát… Vždyť 23. 10. v Brně přivítáme takové jméno, jako je Chris Liebing! Přijede „techno kapela“ Tube Tech a live zahraje i Boris S. a Brian Sanhaji.

Přijďte se naladit na jedinečnou párty na jediný jihočeský warm up! Tešíme se na vás!

Invaders agency
http://www.warmup.estranky.cz/
http://www.invaders.estranky.cz/

Komentáře rss


Strana:  1
, faswq odpovědět

fake jordans 1
fake air jordans
fake jordans 1
fake jordans
fake jordans shop
fake jordans 12
fake jordans 11
fake jordans

, réplicas de relojes Ro odpovědět

Básicamente, es más probable que te den un replicas relojes que no se parece mucho al original como te gustaría. Si necesita un reloj y uno genuino, entonces está en el lugar perfecto. Con los relojes de movimiento mecánico, una persona querría dar cuerda al reloj ocasionalmente para que rolex imitacion garantice la precisión en el tiempo, ya que puede ganar o perder minutos durante un cierto período de tiempo.

, réplicas de relojes Ro odpovědět

breitling kopi
rolex kopi
replica watches
rolex replica watches

, chenlina odpovědět

chenlina20181019
ralph lauren outlet
mk purse
nike tennis
ray ban sunglasses
adidas stan smith
nike socks
ugg outlet store
givenchy handbags
tiffany jewelry
new balance shoes
huarache
air jordan
burberry outlet
ray ban sunglasses outlet
ralph lauren polo
coach outlet online
louboutin shoes
yeezy 500
ronaldo jersey
north face outlet online
saint laurent sunglasses
air jordan 3
nhl jerseys
coach factory outlet
nike air max
cheap michael kors bags
cheap mlb jerseys
adidas outlet store
ralph lauren polo
oakley sunglasses cheap

, 123@123.com odpovědět

The <a href="http://www.topgunreplicawatch.org.uk">fake watches</a> are being sold through a new Swiss <a href="http://www.rolexreplicaforsale.co.uk">fake rolex watches</a> brand called Avantist and contain string from the racquet used to win her Wimbledon final in 1987.The new Swiss <a href="http://www.repliquemontrespascher.com">replique montre</a> brand called Avantist claims only 30 <a href="http://www.newrolexs.com">replica orologi rolex</a> can be made from the string, which will be showcased in a dial and set beneath a sapphire crystal.

, replica horloges odpovědět

Both cheap and gorgeous fine imitation watches;replica

horloges
filling your success style!
copy watches Replica watch online.

, Re: Obbligo di sostitu odpovědět

Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was reallyvaluable. thanks a lot.orologi replica
Repliche Orologi
Cheap Air Max
Nike Air Max

, prada handbags odpovědět

Louis Vuitton handbags was built-in in the year 1905, in France on the French coastline,Fashion headlines news report: Data of Foreign luxury Chanel Handbags]goods online retail platform Baghunter.You can tell more women are taking up deep sea diving by glancing at the list of luxuryOriginal Rolex Watchesmanufacturers rushing to release suitably feminine Rolex Air King for this sport.1:1 Replica Breitling Watches is probably best known for waterproofing its Omega Watches Replica .Louis Vuitton handbags Rolex Air King.Original Rolex Watches Chanel Handbags[/url] 1:1 Replica Breitling Watches Omega Watches Replica

Louis Vuitton handbags

Original Rolex Watches

1:1 Replica Breitling Watches

Chanel Handbags]

Rolex Air King

Omega Watches Replica


Strana:  1

SunLight CMS | administrace